کمپاین آگاهی دهی در مورد اشیای منفجر ناشده برای شاگردان معارف بغلان آغاز شد 

کمپاین آگاهی دهی در مورد اشیای منفجر ناشده برای شاگردان معارف بغلان آغاز شد 

کمپاین آگاهی دهی در مورد اشیای منفجرناشده برای شاگردان معارف ولایت بغلان از سوی پولیس بغلان با حمایت مرکز رسانه‌ای بیان شمال براه انداخته شد.

الله داد فدایی، فرمانده پولیس ولایت بغلان در مراسم آغاز این کمپاین برای شاگردان معارف راه اندازی کمپاین آگاهی دهی را در راستای شناخت شاگردان با انواع ماین‌ها موثر خوانده و از آنان خواست در صورت مشاهده اشیای مشکوک با شماره های خدمات عاجل ۱۱۹ پولیس تماس بگیرند تا از حوادث دلخراش جلوگیری بعمل آید.

آقای فدایی همچنان افزود، دشمنان مردم در تلاش اند که از طریق ماین گذاری مردم را به شهادت برسانند، اما نیروهای امنیتی به همکاری مردم به آنان اجازه نمی‌دهند که به اهداف شوم شان برسند.

در این کمپاین محمد عارف طاهر، مدیر معارف شهرپلخمری ضمن اظهار قدردانی از پولیس و مرکز رسانه‌ای بیان شمال به رسانه‌ها گفت، که کمپاین آگاهی دهی ماین در شش مکتب شهر پلخمری راه اندازی گردیده است و برای حدود ده هزار شاگرد پسر ودختر مکاتب قرطاسیه نیز توزیع گردید.

در عین حال شاگردان معارف بغلان از راه اندازی این کمپاین اعلام حمایت کردند و تعهد سپردند که بعد از شناخت انواع ماین و خطرات اشیای مشکوک در صورت مشاهده آنها به نیروهای امنیتی اطلاع خواهند داد.

مرکز رسانه‌ای بیان شمال کمپاین آگاهی دهی در مورد اشای منفجر ناشده در ۹ ولایت شمال و شمالشرق با همکاری پولیس و ریاست‌های معارف براه انداخته است تا شاگردان معارف که آینده سازان کشور اند از خطرات ماین‌ها و اشیای مشکوک در امان بمانند.

 

 

خواندن 237 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 حمل 1398 ساعت 11:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)