وارد شدن تلفات سنگین به مخالفان مسلح دولت در عملیات نصرت ۹۷ 

وارد شدن تلفات سنگین به مخالفان مسلح دولت در عملیات نصرت ۹۷ 

مسوولان امنیتي قول اردوی ۲۰۹ شاهین از کشته و زخمی شدن بیش از ۵ هزار مخالف مسلح دولت در زون شمال و شمال‌شرق کشور در جریان عملیات نصرت ۹۷ خبرمی‌دهد.

تورن‌جنرال ولی محمد احمدزی، قوماندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین در یک مصاحبه‌ی ویژه با بیان شمال عملیات بزرگ نصرت ۹۷ را تا این ‌دم در ساحه‌ی مسوولیت این قول اردو موفق خوانده افزود که در پی این عملیات ۳۰۶۹ مخالف مسلح دولت کشته، ۲۳۹۹ تن زخمی، ۷۰ تن اسیر و۱۵۰ تن تسلیم شده است.

وی افزود، در این عملیات مراکز و مخفیگاه‌های اساس مخالفان مسلح دولت با استفاده از ضربات هوایی از بین برده شده، شماری زیادی از ساحات از موجودیت آن‌ها تصفیه شده و بیش از ۳۷۲ حلقه ماین کشف و از بین برده شده است.

آقای احمدزی با بیان این‌که عملیات نصرت ۹۷ در مرحله‌ی آخر آن قرار دارد افزود برای راه اندازی عملیات بزرگ تحت نام خورشید ۱۳۹۸ برای سال جدید نیز آماده‌گی کامل دارند.

این مقام بلند پایه‌ی اردوی ملی از همکاری‌های همیشه‌گی مردم با نیروهای امنیتی و ایستاده‌گی نیروهای دفاعی و امنیتی در برابر دشمن سپاس‌‎گزاری کرده می‌گوید، نیروهای دفاعی و امنیتی حاضر هستند که به قیمت جان شان از مردم حفاظت و حراست نمایند.

 

خبرنگار: حامد نوابزاده 

 

خواندن 226 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)