ستایش از نیروهای مسلح افغان در کندز

ستایش از نیروهای مسلح افغان در کندز

اقشار مختلف مردم و رهبری حکومت محلی کندز، در یک همایش بزرگ از نیروهای مسلح مستقر در این ولایت، به پاس شکست دادن به حملات بهاری طالبان، با اهدای دسته ها و امیل های گل تقدیر و اعلام پشتی بانی کردند.

در همایشی که بدین منظور راه اندازی شده بود، حشمت الله عرضبیگی، معاون مقام ولایت کندز شجاعت و توانمندی نیروهای امنیتی و دفاعی را ستایش کرده به مردم اطمینان داد که آنان قابلیت و توانمندی حفظ امنیت را در مرکز و ولسوالی های کندز دارند.

با این‌حال محمدیوسف ایوبی، ریس شورای ولایتی، نصیبه هولکر رییس امور زنان و شماری از متنفذان و جوانان کندز از شجاعت و فداکاری نیروهای امنیتی در روز‌های گذشته قدردانی کرده افزودند که مردم و شورای ولایتی در هر حالت در کنار نیروهای امنیتی شان هستند و آنان را حمایت می‌کنند.

با این‌وصف دگر جنرال هلال الدین هلال،  معاون وزارت دفاع ملی که رهبری عملیات نیروهای افغان در برابر حملات طالبان را در کندز به عهده داشت، از حمایت مردم قدردانی و تاکید کرد که آنان آماده‌گی کامل دارند تا ازدست آوردهای مردم پاسداری وامنیت را بگونه اساسی تامین کنند.

قابل یاد آوریست که در آغاز همین هفته گروه طالبان با راه اندازی عملیات تحت نام الفتح حملات گسترده را بالای بخش‌هایی از کندز آغاز کردند که با مقاومت نیروهای امنیتی به شکست مواجه شدند وحالا امنیت به صورت عادی درین شهر برگشته است.

 

خبرنگار: عنایت الله خلیق

 

خواندن 188 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 حمل 1398 ساعت 13:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)